O nas

Jesteśmy firmą instalacyjno -wiertniczą. Naszą specjalizacją są gruntowe pompy ciepła. Kompleksowo realizujemy inwestycje od doboru, projektu, przygotowania stosownych pozwoleń, wykonania kolektorów pionowych- otwiertów i montażu pompy ciepła. Wykonujemy usługi dla klientów indywidualnych w domkach jednorodzinnych, jak i większych obiektach przemysłowych, pensjonatach, hotelach czy fabrykach. Wykonaliśmy też szereg usług dla jednostek samorządowych, szkół, przedszkoli, szpitali czy kościołów.

Doświadczenie zdobywamy od 2005 roku, kiedy to wykonaliśmy pierwsze odwierty dolnego źródła. Od tego czasu stale rozwijamy się w kierunku odnawialnych źródeł energii – zarówno montażu pomp ciepła, jak i technologii związanych z odwiertami pionowymi. 
Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, jak i wykwalifikowanych pracowników, którzy ciągle uczestniczą w szkoleniach. 

Nasze pompy ciepła ogrzeją Państwa obiekty, przygotują ciepła wodę użytkową, ale również w okresie letnim schłodzą budynek i to wszystko za pomocą jednego urządzenia zainstalowanego przez jedną firmę.

Co powinieneś wiedzieć o firmie Geo-Therm.pl Sp. z o.o.?

  • Działamy od 2005 roku i znamy się na tym, co robimy. W naszej pracy wykorzystujemy nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także uprawnienia górnicze i wykształcenie kierunkowe.
  • Posiadamy uprawnienia do doboru, montażu, uruchomienia i serwisu pomp ciepła.
  • Wykonujemy najbardziej efektywne- głębokie odwierty dla pomp ciepła w każdych warunkach geologicznych.
  • Pracujemy cały rok – nawet zimą, kiedy inne firmy przekładają terminy.
  • Instalujemy najwyższej jakości pompy ciepła szwedzkiej marki THERMIA. 

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem produktów marki THERMIA. W naszej ofercie oprócz pomp ciepła gruntowych wraz z odwiertami znajdą Państwo również pompy ciepła powietrzne. Wykonamy dla Was również ogrzewanie płaszczyznowe-podłogowe i ścienne, lub przekażemy ciepło albo chłód z naszych pomp ciepła za pomoca klimakonwektorów. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i jesteśmy przekonani o wysokiej jakości produktów marki THERMIA, które instalujemy u Klientów. 

Posiadamy dwie wiertnice z systemem podwójnych głowic. Maszyny wykonują odwierty w każdym podłożu.

Dla nas nie ma trudnych warunków geologicznych, nie spłycamy odwiertów i zawsze wykonujemy otwór wiertniczy do zaprojektowanej głębokości, gwarantując najwyższy współczynnik COP dla Państwa pompy ciepła.

 

Nasze realizacje

Zamów kontakt lub bezpłatną wycenę w miejscu inwestycji.
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy