Thermia

Celem firmy Thermia już od ponad 100 lat jest tworzenie innowacyjnych produktów wybiegających poza swoje czasy. Dzięki naszej współpracy klienci dostają możliwość korzystania z nowoczesnej, dopasowanej do ich potrzeb technologii która przez cały czas się rozwija.

W 1973 roku firma Thermia wyprodukowała pierwszą gruntową pompę ciepła, a to zapoczątkowało prace nad wytwarzaniem pomp będących odnawialnym źródłem energii odpowiednich dla każdej ze stref klimatycznych całego świata w celu umożliwienia zainteresowanym doboru tej odpowiedniej dla ich miejsca zamieszkania.

Początki miały miejsce już w 1889 roku, kiedy Per Anderson, pierwotny założyciel firmy Thermia, zaczął tworzyć energooszczędne piece służące do ogrzewania domów, wody a także gotowania posiłków. Gdy ten biznes przyniósł zadowalająco duże zyski, właściciel w roku 1923 założył właściwą firmę, z którą dziś współpracujemy. Przekonany był o tym, że “Produkty, które są wytwarzane, nie powinny jedynie wybiegać w przyszłość, powinny one być przed nią, a nawet ponad nią”.

W 1973 roku, kiedy doszło do szczytu globalnego kryzysu paliwowego, Thermia wypuściła na rynek pierwszą na świecie pompę ciepła z wbudowanym zbiornikiem ciepłej wody użytkowej. Od tamtego momentu firma skupia się na produkcji oraz doskonaleniu pionierskich pomp ciepła, lepszych od innych dostępnych na rynku.

Mottem firmy Thermia jest “Nasze najlepsze pomysły są jeszcze przed nami”. Zapewnia ono stały rozwój o którego dbają setki doświadczonych oraz skłonnych do działania poprzez pasję pracowników. Każdego dnia przykładają się oni do pracy w sposób dzięki któremu uzyskiwane są najwyższej jakości, mogące poszczycić się niezawodnością oraz wysoką efektywnością pompy ciepła.

 

Zamów kontakt lub bezpłatną wycenę w miejscu inwestycji.
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą niezwłocznie
Podaj numer swojego telefonu komórkowego:
+48
-
-
W związku z zainteresowaniem Państwa ofertą, proszę o kontakt telefoniczny.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystywany w celach marketingowych ani przekazywany dalej. Jedynie do Ciebie oddzwonimy